Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech

Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech

Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech Pozemek v lukrativní lokalitě v Harcově v ulici na Skřivanech

Základní informace

KÓD:N981
Cena2 000 000 Kč za nemovitost
AdresaLiberec (nečleněné město), Na Skřivanech

Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha 1146
Inženýrské sítě Elektřina, Vodovod, Kanalizace
Doprava Vlak, Dálnice, MHD, Autobus, Silnice
Elektřina 230V, 400V
Voda Dálkový vodovod
Vybavenost Škola, Zdravotnická zařízení, Školka, Pošta, Síť obchodů a služeb, Supermarket
 

Popis nemovitosti

V nově připravované obytné zóně je ke koupi stavební parcela o velikosti 1146 m2. Pozemek je rovinatý těsně vedle komunikace, ve které jsou projektovány veškeré sítě (elektřina, voda, kanalizace). Podle platného územního plánu je v oblasti zóna čistého bydlení a tento pozemek se nachází v místě, kde je plánována křižovatka s hlavní připojovací komunikací na Jizerskou ulici.
V oblasti v současné době probíhá budování infrastruktury pod dohledem občanského sdružení Jizerská CZ, které vede veškerá jednání s dotčenými institucemi a také spravuje rozpočet na společné projekty. Aktuálně je dokončena kanalizace splaškové vody, elektro a slaboproud. Podle stávajícího harmonogramu budou pozemky připraveny ke stavebnímu povolení na jaře 2018. Na společné projekty (kompletní zasíťování a kumunikace) se platí členské příspěvky, z nichž část již majitel část ve výši cca 50.000 Kč zaplatil. Celkově se odhadují náklady na kompletní zasíťování na 650 Kč/m2 (je tedy potřeba počítat mimo kupní cenu ještě s částkou cca 700.000 Kč pro sdružení Jizerská na infrastrukturu).
Jedná se o jednu z nejzajímavějších libereckých lokalit. Poblíž se nachází vysokoškolský sportovní areál, liberecká Výšina, cyklistická stezka č. 3020, Harcovská přehrada a ski-areál v Bedřichově.


Ing. Petr Plaček
realitní makléř
777787208
placek@rehypex.cz