Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou

Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou

Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou Horská chalupa v Jizerských horách pod rozhlednou Bramberk v Lučanech nad Nisou

Základní informace

KÓD:N1035
Cena3 200 000 Kč za nemovitost
AdresaLučany nad Nisou,

Poloha objektuSamostatný
Dispozice domujiný
Druh objektu Smíšená
Zastavěná plocha 200
Umístění objektu Samota
Užitná plocha 500
Stav objektu Velmi dobrý
Plocha parcely 3039
Typ domu Patrový
Počet podlaží 3
Telekomunikace Telefon, Internet
Inženýrské sítě Elektřina, Vodovod, Kanalizace
Topení Ústřední: tuhá paliva
Elektřina 230V, 400V
Voda Zdroj pro celý objekt
 

Popis nemovitosti

Z rodinných důvodů je ke koupi horská chalupa o velikosti cca 450 m2 užitné plochy na bramberském hřebeni na kopci Krásný. Chalupa se nachází 760 m po lesních cestách na odbočce z asfaltové komunikace na Bramberk nebo 280 m od rozhledny Bramberk.
Nemovitost se nachází na lesnatém jižním svahu u lesní cesty, která je pluhována i v zimě. Celková rozloha pozemků je 3039 m2.
Vlastní chalupa prošla částečnou vnitřní rekonstrukcí, větší část je ale v původním zachovalém stavu. V současné době je nemovitost dispozičně oddělena na dvě oddělitelné části, které mohou sloužit jako bytové jednotky, apartmány či jako jednotlivé pokoje k pronajmutí.
Na nemovitost je dovedena elektřina, voda je k dispozici z vlastní studny na pozemku a kanalizace řešena septikem. Parkování je možné přímo před domem na vyhrazeném místě na speciálně k tomu účelu zakoupeném pozemku.
Topení je zajištěno pomocí ústředního vytápění s kotlem na tuhá paliva, který je umístěn ve sníženém 1.NP v pravém křídle nemovitosti. Ohřev vody je zajišťován třemi bojlery o obsahu 150 l, které jsou umístěny také v kotelně.
Dům je částečně podsklepen s přístupem z domu a výstupem na zahradu. Na jižní stranu je otočena i velká terasa. Na udržované zahradě je dále dřevěná vedlejší stavba na vyzděné podezdívce.
Nemovitost je určena pro milovníky přírody a aktivního odpočinku. Přímo kolem chaty vede červeně a zeleně značená turistická trasa. Na Bramberku nyní vzniká nové moderní horské centrum (wellness, tenis). Poblíž nemovitosti se také nachází lyžařský vlek U pily. Nedaleko je také koupaliště v Lučanech.
Vybrané dojezdové vzdálenosti: Jablonec nad Nisou 6km, Ski Areál Severák 5km, Ski areál Špičák 11 km, Ski areál Bedřichov 9 km, Liberec 18 km, Ski areál Harrachov 27 km, Praha – Černý Most 102 km.


Ing. Petr Plaček
realitní makléř
777787208
placek@rehypex.cz