Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou

Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou

Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou Byt 2+kk+využitelné podkroví v cihlovém domě ve Stráži nad Nisou

Základní informace

KÓD:N1032
Cena1 999 000 Kč za nemovitost
provize RK 81.000 kč
AdresaStráž nad Nisou, Bilejova

Dispozice bytuatypický
Druh objektu Cihlová
Celková podlahová plocha 81
Užitná plocha 81
Stav objektu Velmi dobrý
Typ domu Patrový
Číslo podlaží 3
Počet podlaží 4
Vlastnictví Osobní
PENB: Náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Telekomunikace Telefon, Internet
Inženýrské sítě Elektřina, Vodovod, Kanalizace
Topení Lokální: tuhá paliva, Ústřední: elektrické
Doprava Vlak, Dálnice, MHD, Autobus, Silnice
Elektřina 230V
Voda Dálkový vodovod
Vybavenost Škola, Zdravotnická zařízení, Školka, Pošta, Síť obchodů a služeb, Supermarket
 

Popis nemovitosti

K prodeji je byt ve druhém patře cihlového bytového domu ve Stráži nad Nisou na pěkném místě poblíž Hejnické ulice, která tvoří hranici s libereckou čtvrtí Staré Pavlovice.
V dolním podlaží je koupena a oddělená toaleta, obě po rekonstrukci. Dále se zde nachází samostatná ložnice, obývací pokoj s nově zařízeným kuchyňským koutem a úložný prostor/komora. V horním podlaží/mezonetu je pak místnost se sníženou světlou výškou, využitelná jako ložnice nebo dětský pokoj a také komora s dostatkem úložného prostoru.
V bytě jsou osazena plastová okna a dřevěná střešní okna Velux. K bytu náleží i podíl na dvou společných sklepních místnostech, společná sušárna na mezipodestě a samostatný uzamykatelný dřevník.
U domu je oplocená zahrádka se sušákem na prádlo a posezením. Každý byt má parkovací místo před domem přes ulici. V bytě je ústřední vytápění na elektrokotel a také krbová kamna. Zálohy na elektřinu jsou 1.500 Kč/měsíc, fond oprav a záloha na vodu je 2.700 Kč/měsíc. Vodovod je městský, kanalizace řešena septikem. Podle dostupných informací by mělo město do dvou let vybudovat v ulici před domem kanalizaci.
V místě je velmi dobrá dopravní dostupnost – 250 m k autobusové zastávce autobusu č. 28 a 400 m k zastávce autobusů č. 13, 24, 26 a 28. Na rychlostní komunikaci R35 je to autem 5 minut ať už na nájezd ve Stráži (směr Česká Lípa a Frýdlant) nebo na nájezd v Růžodole (směr Turnov a Praha). Veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, pošta, zdravotní středisko) jsou k dispozici buď ve Stráže nebo v Liberci.


Ing. Petr Plaček
realitní makléř
777787208
placek@rehypex.cz